Кафедра електропостачання ім. проф. В.М. Синькова

Розміщено Універсальні в 17 октября 2010

Кафедру створено у 1938 р. Фундатором і першим її завідувачем був професор П.І. Рощин (1938‑1941 рр.). У різні періоди кафедрою завідували професор В.М. Синьков, доценти А.Я. Деркач, І.В. Карпов, І.П. Притака, професори Т.П. Резніченко, В.В. Козирський. З 2009 р. кафедру очолює доктор технічних наук В.В. Каплун.

З ініціативи кафедри та проведеної організаційної роботи створено два періодичних науково-виробничих видання – журнали „Електрифікація та автоматизація сільського господарства” і „Електротехніка і механіка”, фахове електронне наукове видання „Енергетика і автоматика”

Професорсько-викладацьким складом кафедри викладається 18 дисциплін студентам і слухачам магістратури факультету енергетики і автоматики. Щороку кафедра випускає близько 30 бакалаврів і 25 магістрів.
Співробітники кафедри плідно співпрацюють з вченими профільних інститутів НАН України – інститутом електродинаміки, інститутом відновлювальної енергетики, інститутом технічної теплофізики і ін.
Наукові розробки кафедри демонструються на міжнародних виставках „Агро”, „Україна зернова” та ін. За останні 5 років отримано 9 дипломів.


Рекомендую також наступні твори:

  • Нет подходящих публикаций