Кафедра автоматики та робототехнічних систем ім. акад. І.І.Мартиненка

Розміщено Універсальні в 17 октября 2010

Кафедрі автоматизації нещодавно минуло 35 років. Вона створена наприкінці 1974 року як випускна для інженерів-електромеханіків сільського господарства.

На початку діяльності кафедрі надали два приміщення у першому навчальному корпусі (ауд. 71, ауд. 71-а) загальною площею 63 кв. м.

У 2000 році. відбулося переміщення лабораторій кафедри в 11 навчальний корпус, де зараз існує кафедра. Загальна площа приміщень кафедри складає 482 м2.

Надзвичайно велика і кропітка робота була проведена з метою забезпечення сучасного рівня лабораторної бази кафедри. За час проведення цієї роботи було змонтовано 43 лабораторних стенда, обладнано 7 спеціалізованих лабораторій і 4комп’ютерних класи, які оснащено комп’ютерами типу «Pentium». Комп’ютери було з’єднано в локальну мережу, яка стала складовою частиною комп’ютерної мережі університету, з виходом до глобальної мережі Internet. З метою покращення матеріально-технічної бази кафедри за рахунок позабюджетних коштів на кафедрі створено 2 навчально-виробничі лабораторії. Основними напрямками діяльності лабораторій є проведення навчальних курсів, надання комп’ютерних послуг, проведення наукових досліджень об’єктів управління АПК, розробка та виготовлення систем автоматичного управління технологічними процесами АПК, застосування інформаційних технологій у навчальному процесі та виробництві.


Рекомендую також наступні твори:

  • Нет подходящих публикаций