Кафедра аграрної економіки ім. проф. І.Н. Романенка

Розміщено Економічні в 17 октября 2010

Кафедра організована у квітні 1954 р., у 1997 р. — перейменована на кафедру економіки АПК, а в 2000 р. — на кафедру аграрної економіки. Забезпечує підготовку фахівців з 16 спеціальностей.

Першим її завідувачем був член-кореспондент ВАСГНІЛ, доктор економічних наук, професор І.Н. Романенко. До 1987 р. кафедру очолював доктор економічних наук, професор Л.І. Касьянов, з 1987 по 1994 рр. — доктор економічних наук, професор В.П. Мертенс, а з 1995 р. — член-кореспондент Української аграрної академії наук, доктор економічних наук, професор П.П. Руснак.

Забезпечуючи високий рівень підготовки фахівців аграрного профілю, вчені кафедри досліджують проблеми інтенсифікації сільського господарства і, у співпраці з провідними науковцями УААН, УЕАН та спеціалістами Міністерства аграрної політики, за державним замовленням розробляють моделі галузевих і регіональних інтегрованих виробничо-комерційних агропромислових систем (об’єднань) та господарських структур ринкового типу; розробляють наукові основи економічної оцінки раціонального використання, відтворення і охорони природних ресурсів в агропромисловому комплексі. Результати досліджень впроваджуються у виробництво колективних, державних та фермерських (селянських) господарств України.


Рекомендую також наступні твори:

  • Нет подходящих публикаций