Факультет аграрного менеджменту

Розміщено Менеджмент в 17 октября 2010

У часи розбудови молодої незалежної України виникла потреба у підготовці фахівців нової якості, які можуть прийняти рішення в умовах ринкових відносин з певною економічною ефективністю, як в цілому для держави, так і для аграрних товаровиробників.

З цією метою, за рішенням Вченої ради НУБіП України та наказом ректора університету від 1 липня 1995 року, був створений факультет аграрного менеджменту. Його очолив заслужений діяч науки і техніки України, чл.-кор. УААН, д.е.н., професор В.П.Галушко. Сьогодні факультет очолює доцент О.А. Ковтун.

Головною метою факультету було визначено завдання підготовки фахівців за напрямами “менеджмент”, “економіка і підприємництво” та „специфічні категорії” в розрізі таких спеціальностей:

- менеджмент організацій;
- менеджмент зовнішньоекономічної діяльності;
- економічна кібернетика;
- маркетинг;
- адміністративний менеджмент.

Відповідно до спеціальностей випускники отримують кваліфікації: бакалавра з менеджменту, маркетингу, економічної кібернетики, менеджера-економіста, магістра з зовнішньоекономічної діяльності, магістра з маркетингу, магістра з економічної кібернетики, магістра з менеджменту.


Рекомендую також наступні твори:

  • Нет подходящих публикаций