Кафедра технологій, економіки та менеджменту у тваринництві

Розміщено Економічні в 17 октября 2010

За предметною тематикою навчальної і науково-дослідної роботи кафедра пов’язана з утворенням у 1898 році сільськогосподарського відділення при Київському політехнічному інституті і бере свій початок від кафедри загальної зоотехнії.

Сільськогосподарське відділення КПІ переросло згодом у Київський сільськогосподарський інститут (1922 р.). При реорганізації цього інституту в Українську сільськогосподарську академію була створена кафедра спеціальної зоотехнії.

Кафедра організована в 1969 році. В 1969 році кафедра спеціальної зоотехнії дала початок двом кафедрам, однією з яких стала кафедра технології виробництва продукції свинарства, вівчарства та птахівництва. В 1988 році бджільництво, а у 1995 році птахівництво та рибництво відокремились у самостійні підрозділи зооінженерного факультету, а кафедра одержала назву технології виробництва продукції свинарства та вівчарства.

За профілем сучасних навчальних дисциплін кафедра у 2007 році одержала нову назву технологій, економіки та менеджменту у тваринництві.


Рекомендую також наступні твори:

  • Нет подходящих публикаций