Біографія Островського А. Н

Розміщено ЗНО по географії в 7 сентября 2012

Уже в раннім дитинстві Олександр проявляв літературні похилості. Його визначили в Першу Московську гімназію з гуманітарним ухилом. І хоча в 1840-1843 роках він учився на юридичному факультеті Московського університету, прихильність до письменства спонукала його залишити юридичні дисципліни. Професійна діяльність драматурга почалася в 1847 році із читання в літературному кружку п’єси “Сімейна картина”. Наступний добуток уже привело до конфлікту із владою постановку ” Бан-Крутаі” (пізніше “Свої люди - сочтемся! “) заборонили Автор був визначений під негласний нагляд поліції.

Примкну!” до кружка журналу “Москвитянин”, Островський створює п’єси “Не у свої сани не сідай”, “Бідність не пороть” і інші. Островський присвятив свою творчість життя купецтва, зовні вирішуючи як би соціально-побутові проблеми. Але в кращих його п’єсах ставляться кардинальні питання існування особистості в суспільстві (”Гроза”, “Безприданниця”).

Трохи особняком коштує п’єса “Снігурка”, що у жанрі історичної казки піднімає важливі теми любові й волі. Островського називали “Колумбом Замоскворечья” - саме ця “мала батьківщина” була зображена в більшості його п’єс. Помер Островський в 1886 році. Уже при житті він був визнаний основоположником російського театру


Рекомендую також наступні твори:

  • Нет подходящих публикаций