Кафедра аквакультури

Розміщено Універсальні в 17 октября 2010

У 1996 р. на базі зооінженерного факультету та Інституту рибного господарства Української академії аграрних наук було створено кафедру аквакультури (на той час – кафедру рибництва).

У 2001 р., із заснуванням факультету водних біоресурсів і аквакультури (згодом — рибогосподарського факультету), кафедру рибництва перейменовано у кафедру технології виробництва та переробки продукції аквакультури, а у 2003 р. — у кафедру аквакультури.

Кафедра забезпечує викладання на рибогосподарському факультеті українською мовою 23 навчальних дисциплін, пов’язаних із основами ведення аквакультури у внутрішніх прісноводних та солонуватоводних водоймах України, організації та ведення промислу гідробіонтів у внутрішніх водоймах України, морях і океанах, проектування рибницьких підприємств, а на факультеті виробництва і переробки продукції тваринництва — дисциплін «Технологія виробництва продукції аквакультури» та «Основи рибництва».

Основна мета діяльності та завдання кафедри полягають у підготовці за денною і заочною формами навчання фахівців для рибогосподарської галузі за напрямом «Водні біоресурси» за ОКР «Бакалавр» (спеціальність «технолог з виробництва продукції аквакультури») і «Магістр» — за спеціалізацією «Осетрівництво» (спеціальність «фахівець з виробництва продукції аквакультури») та за спеціалізацією «Сучасні методи селекції об’єктів рибництва» (спеціальність «дослідник з аквакультури»).


Рекомендую також наступні твори:

  • Нет подходящих публикаций