Біографія Казакова Юрія Павловича

Розміщено ЗНО по географії в 26 июня 2012

Народився в Москві в робочій сім’ї. З дитячого років мріяв стати музикантом, закінчив музичне училище ім. Гнесиних по класі контрабаса. Був прийнятий до складу оркестру Музичного театру ім. К. С. Станіславського й В. И. Немировича-Данченка. Однак у цей же час його захоплює літературну творчість.

Козаків пише перші прозаїчні добутки Майбутній письменник надходить у Літературний інститут ім. М. Горького. В одному з листів він пише: “Задумав я не більше, не менш, як відродити й пожвавити жанр російського оповідання”. З роками побачили світло книги: “Наполустанке”, “По дорозі”, “Легке життя”, “Блакитн і зелене”, “Запах хліба”, “Арктур - гончий пес”, “Двоє в грудні” і др.

Особливе тяжіння випробовував Козаків до Російської Півночі. Уже ранні оповідання розкривали любов до цього краю, прекрасне знання поморів, їхнього побуту й мови. В 1969 році виходить у світло збірник оповідань “Осінь у дубових лісах”, в 1977-м - “У сні ти гірко плакав”.

В 1982 році письменник помер. Посмертно була видана книга “Дві ночі” (”Розлучення душ”), у якій зібрані ще не опубліковані їм добутку, у тому числі й незакінчені


Рекомендую також наступні твори:

  • Нет подходящих публикаций