Київський університет туризму економіки і права

Розміщено Економічні в 14 октября 2010

IV уровень аккредитации, негосударственная форма собственности

Назва: Київський університет туризму економіки і права
Телефон: (+38 044) 543-86-19
Факс:
Адрес: 02192, м. Київ, вул. Генерала Жмаченка, 26
E-mail: [email protected]
Сайт: www.kutep.ua

О ВУЗе
Кожен з Вас може обрати ту спеціальність, яка відповідає уяві про ваше майбутнє, пов’язане з туристською галуззю, і стати висококваліфікованим спеціалістом з менеджменту туризму, готельного та ресторанного господарства, міжнародних економічних відносин або права.

Навчаючись в Університеті, студенти набувають фундаментальних знань у галузі туризму, міжнародних економічних відносин, економіки, обліку, правознавства, нотаріату і митно-правової діяльності, опановують кілька іноземних мов (англійська, німецька, французька, іспанська), набувають навичок наукового пошуку та дослідницької роботи. Університет є провідним навчальним центром з підготовки фахівців туристської галузі України.

За рекомендацією Уряду України у 1998 році Університет було прийнято до складу Ділової Ради Всесвітньої Туристської Організації (ВТО). Участь у ВТО дає можливість отримувати необхідну методичну допомогу, широку інформацію про міжнародний туризм і вивчати міжнародний туристський досвід, брати участь у семінарах та стажуванні в рамках ВТО.

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 1 липня 2002 року студенти-юнаки мають можливість пройти військову підготовку за програмою офіцерів запасу.


Рекомендую також наступні твори:

  • Нет подходящих публикаций