Юридичний факультет Національний університет біоресурсів і природокористування України

Розміщено Універсальні в 17 октября 2010

Термін навчання бакалаврів на денному відділенні становить 4 роки. Перші сім семестрів студенти навчаються за спільним навчальним планом, після чого відбувається спеціалізація («Господарське право», «Земельне та екологічне право», «Конституційне та фінансове право», «Судове пізнання», «Судочинство», «Цивільне та трудове право»).

Для студентів, які продовжать навчання за програмою підготовки спеціалістів (навчання триває рік), передбачені такі спеціалізації: «Господарське право», «Земельне та екологічне право», «Конституційне та фінансове право», «Слідча», «Суд. Прокуратура. Адвокатура. Нотаріат», «Цивільне та трудове право».

Ті студенти, які після здобуття рівня «бакалавр» навчатимуться в магістратурі, можуть обрати спеціальності «Господарське право», «Теорія та історія права», «Земельне та екологічне право», «Адміністративне та фінансове право», «Конституційне право», «Нотаріат», «Слідча», «Суд. Прокуратура. Адвокатура», «Цивільне право». Термін навчання в магістратурі – 2 роки.

Термін навчання в бакалавратурі на заочному відділенні складає 5 років (спеціалізації «Господарське право», «Земельне та екологічне право», «Конституційне та фінансове право», «Судове пізнання», «Судочинство», «Цивільне та трудове право»).


Рекомендую також наступні твори:

  • Нет подходящих публикаций