Твір шкільний за казкою Ганса Андерсена «Снігова королева»

Розміщено Вільні теми в 10 марта 2011

Мені дуже пощастило, що в дитинстві мені зустрівся мудрий, милий фантазер - казкар Андерсен. Так як навчив він мене в наш не дуже веселий час вірити в добро, у перемогу доброго людського серця над злом. Найсвітліших казковим чином для мене назавжди залишиться героїня його казки «Снігова королева» Герда. Серед холодної білої зими в одному невеликому датському місті в маленькому затишному будинку розцвів білий кущ троянди. Так як доторкнулися до нього добрі руки людини. До них доторкнулася дівчинка Герда. Жила вона разом зі своєю бабусею та братом Каєм. І цвісти б цим трояндам, і жити б спокійно бабусі і онукам, якщо б скалка від дзеркала злого троля не потрапила в око, а поцілунок Снігової королеви не заморозив остаточно його серце. І тепер на весь світ дивився хлопчик холодними очима.

 А що ж сталося з маленької Герди після цієї події, коли проміняв Кай їх затишний будиночок на крижані палаци Снігової королеви? У який далеке і важку подорож вирушила ця дівчинка »« милим приязним личком, круглим і рум’яним, ніби троянда »! Не змогла її зупинити навіть жінка, яка вміли чаклувати. Ні добрі принц і принцеса, ні мудрі ворони не можуть допомогти їй. «Як втомилися її білі ніжки! Як холодно і страшно було їй! »А тут ще й потрапила вона до розбійників. Жорстока маленька розбійниця так була розчулена добротою і силою любові Герди, що вирішила їй допомогти. Допомагають їй і стара лапландка, і північний олень. І все-таки основні випробування довелося долати їй самій. Бідна дівчинка залишилася сама на тріскучому морозі, а обличчя її боляче сікли холодні сніжинки - посланці війська Снігової королеви. І вона сміливо йшла вперед. І ось нарешті він, Кай! Холодний, чужий, ворожий.

І гарячі сльози відчаю і любові потекли по щоках дівчинки. Вони розтопили холодне серце Кая. І це було чудово! Так як вони йшли дорогою додому, а навколо них розцвітали троянди. І я все думаю, чому ж маленька дівчинка Герда була найсильніший за всіх чарівниць, і ніякі випробування не зломили її? І зрозуміла, що немає сил, більших за любов, добро, за велику віру в свою мрію.


Рекомендую також наступні твори:

  • Нет подходящих публикаций