Твір-опис з елементами розповіді: Музей Шерлока Холмса

Розміщено Вільні теми в 27 февраля 2011

У 1880-му молодий доктор сидів, в очікуванні нових пацієнтів, які так ніколи і не прийшли. Щоб скоротати час, він писав розповідь про людину, яка дуже добре розплутували злочину. Ці розповіді стали настільки популярними, що доктор вирішив кинути медицину і замість цього стати письменником. Цим доктором був Артур Конан Дойл, а його дітищем був Шерлок Холмс. Холмс і його відомий друг доктор Ватсон жили разом на Бейкер Стріт 2216 їх домовласницею була багатостраждальна місіс Хадсон. Їй доводилося миритися з дивними відвідувачами, стрільбою з револьвера в приміщенні, хімічними експериментами і грою на скрипці в пізній час. У 1990 р. на Бейкер Стріт 2216 був врешті-решт відкритий музей, хоча це повинно було статися набагато раніше. Нарешті, Бейкер Стріт 2216 - найвідоміший адресу в світі, і люди пишуть на нього більше 100 років.

У музеї Шерлока Холмса ви повертаєтеся на сто років тому. Він унікальний. Не існує ніякої сучасної фактичної реальності, але він весь фактично реальний. Немає ніяких жахів, ніяких мумій або трупів, ніяких воскових фігур. Тим не менше, атмосфера цього тихого будинку наелектризована. У вас відчуття ніби великий детектив тільки що вийшов з кімнати з доктором Ватсоном, а місіс Хадсон знаходиться де-небудь в задній кімнаті, і ви побачите, що вона входить в кімнату з чашками сподіваючись на підносі. Всі в музеї нагадує нам про історії, які ми знаємо так добре. Він наповнений речами, які мали б Холмс і Ватсон, - скрипка Холмса, його крисаня і трубка, перська кімнатна туфля, в якій він зберігав свій тютюн, листи, які залишилися без відповіді, прикріплені до стіни ножем, його лупа, щоденник доктора Ватсона містить рукописні нотатки та уривки з «Собаки Баскервіллі».

Музей Шерлока Холмса не схожий на інші музеї. Дуже мало експонатів знаходиться у вітринах. Ви можете посидіти в кріслі Холмса перед каміном, ви можете розглянути його речі і надіти його крисаню. Але, будь ласка, принесіть свою власну трубку, щоб покурити.
Люди пишуть за цією адресою протягом останніх 100 років. Більшість листів приходять зі Сполучених Штатів, і багато кореспондентів запитують, чи не може містер Холмс допомогти їм з проблемою, такий, як пошуки втраченого родича, домашньої тварини. Привітальні листівки приходять на Різдво і на день народження Холмса він народився 6-го січня. Про доктора Ватсона також не забувають.


Рекомендую також наступні твори:

  • Нет подходящих публикаций