Есе на тему: Порятунок планети земля

Розміщено Екзаменаційні твори в 18 февраля 2011

Недалеке майбутнє. Планета Земля. Люди зовсім забули, що таке чиста вода, квітучі дерева і зелена трава. На вулицях міст кругом сміття, води річок і озер забруднено, не стало птиць, дерева з’їв черв’як, тому вони стоять сухі і голі, кисень на Землі зовсім закінчуються, відмітка кількості питної води близька до нуля. Все населення планети знає, що нічого живого на Землі скоро не залишиться. Всюди на вулицях міст тільки й чути розмови людей: «Як же нам далі жити? Що з нами буде? Чому ж наші діди і прадіди залишили нам таку катастрофічно брудну планету? »- Говорили люди. Один з найстаріших жителів одного міста, чув ці запитання і відповідав, що планету Земля можна було ще врятувати 100 років тому, але тоді людям було не до того, їм зовсім було ніколи думати про природу. Вони жили в своє задоволення, не думали про природні багатства, про надра землі, а коли люди задумалися про те, що Планеті загрожує екологічна катастрофа, то було вже пізно!

Цей старець ще був і ясновидцем людиною, і він сказав людям, що через два тижні на планеті Земля, в зв’язку з екологічною катастрофою, настане кінець світу, нічого зробити більше для своєї планети люди вже не зможуть. Тоді люди поставили таке запитання «А що нам робити? Як нам бути? Ми хочемо жити під блакитним чистим небом, купатися у чистій прозорій річці. А ми всі загинемо ». На що старець відповів, що врятуватися ви зможете тільки на іншій планеті.

У цей самий час в одному з міст жив один хлопчик. Він любив мріяти про те, що коли-небудь він побачить свою планету, якою вона була раніше. Звичайно, він сам не бачив всієї краси Землі, але з книжок і фільмів він чудово уявляв собі, всю красу планети: луки, ліси, річки, озера. У цього хлопчика, як і у всіх дітей, були батьки. Вони дуже любили свого сина і тому, коли вони дізналися, що наближатися кінець світу, то вирішили переїхати жити на іншу планету. Але коли мама подзвонила на літальну станцію і попросила квиток на космоліт, їй відповіли, що всі квитки продані. Батьки не знали що робити, потрібно було шукати якийсь вихід, але як зазвичай, у голові не було жодної думки, яка могла б розв’язати проблему. Батьки чудово розуміли, що вони наражають на небезпеку себе і, перш за все, свого сина. Батьки, то і думали: «Куди вони сховаються від катастрофи?».

У цьому ж місті жила дівчинка. Вона дуже добре знала цього хлопця, вони жили в одному будинку й навчалися в одному класі. Хлопці дружили, часто разом грали, робили уроки, ну і, звичайно, разом вередували. Дізнавшись про катастрофу, хлопчик вирішив, що вихід завжди є і йому потрібно зателефонувати дівчинці, і разом вони що-небудь обов’язково придумають.

Хлопчик зателефонував своїй подрузі. По телефону діти вирішили, що потрібно терміново знайти вихід, як врятувати світ, але для цього треба їм повернутися в минуле. Але для того, щоб відправитися в минуле, їм потрібна «машина часу». «Але де її взяти?» - Задумалися діти. Хлопці знали, що «машина часу» є у одного дуже розумного астронома, який працює в школі, де навчаються Діти, і якщо вони розкажуть йому свій план про порятунок планети, то можливо, астроном дасть їм «машину часу». Не довго думаючи хлопці побігли до астронома і розповіли йому свій план, на що астроном відповів, що план про порятунок планети йому дуже сподобався, але він дуже небезпечний. Діти пообіцяли астроному, що вони будуть дуже обережні, і астроном дозволив їм узяти «машину часу». Хлопці, дуже були раді, що тепер їм вдасться дістатися в минуле. Вони вирішили, що завтра ж полетять у минуле.

На наступний ранок діти зустрілися у дворі, обидва були раді польоту, але вони розуміли, що задумане виконати буде дуже важко. І ось вони вже сіли в «машину часу» і відправилися в минуле. Через кілька хвилин, з початку польоту, на «датчику років» висвітився рік «2000», і хлопці вирішили приземлитися. Вони приземлилися, вийшли з машини і що вони побачили? Вся земля була покрита зеленою смарагдовою травою, в блакитному небі пурхали чудові птахи, легкий свіжий вітерець розвівав їм волосся. А як тут дихалося! Захоплення дітей не було меж. На перший погляд їм здалося, що всі навколо чудово, що не в цьому році потрібно шукати зародження екологічних проблем, але коли вони придивилися, вони прийшли до іншої думки.

Оглядаючи все навколо, хлопці помітили, що саме тут треба шукати причини, які приведуть планету до катастрофи. А що вони побачили? Люди нещадно вирубували ліси, будували заводи, відходи яких зливалися в чисті річки, і що тільки не робили ці люди, зовсім не замислюючись про природу. «Так от чому тепер так живемо ми, адже ці люди зовсім не думали що полишиться Земля їх нащадкам!» - Обурювалися діти.

Діти вирішили створити екологічне звернення до людей. Звернення виглядало наступним чином: «Люди, Схаменіться! Праця вас перетворив на людей розумних, але що ви робіть! ». Діти хотіли повідомити людям про те, що їх очікує в майбутньому, якщо вони і далі також будуть поводитися з природою. Своє повідомлення вони рознесли по всі школам, повідомлення передали по всіх телевізійних каналах світу, по всіх каналах радіо.

Все йшло успішно, в школах ввели новий предмет, який називався «екологія», на цей предмет вчителі знайомили учнів з «гостями з майбутнього», а «гості розповідали, як потрібно берегти природу, і яка їх чекає екологічна катастрофа. Учні та вчителі шкіл дуже дякували «гостей з майбутнього» за те, що вони їм змогли «відкрити» очі на все навколо відбувається. Всі були дуже вдячні, що гості з майбутнього допомогли уникнути екологічної катастрофи, і на знак подяки подарували гостям маленького кошеняти. Цей кошеня був найціннішим подарунком хлопчика і дівчинки, тому що вони ніколи в своєму житті не бачили справжніх живих тварин, та ще й таких гарненьких. Отримавши подарунок, і, зробивши свою місію на планеті Земля в 2000 році, Діти вирушили в дорогу, в своє недалеке майбутнє. Коли Діти прилетіли додому, вони не впізнали свою Землю. Тепер це була жива планета, яку не треба було залишати, а на якій можна було жити, насолоджуватися її красою, ростити дітей і, звичайно ж, думати про майбутнє.

Так наші герої запобігли екологічну катастрофу, повернули до життя нашу планету! Так давайте ж будемо берегти нашу Землю, примножувати наші природні багатства, щоб нам і нашим дітям ніколи не довелося б залишити нашу планету під назвою ЗЕМЛЯ!

 


Рекомендую також наступні твори:

  • Нет подходящих публикаций