Кафедра автоматики та управління в технічних системах

Розміщено Менеджмент в 18 октября 2010

Колективом кафедри сьогодні керує С.Ф.Теленик – діяльний, глибоко ерудований учений і педагог. Він вирізняється однією особливістю: енергійно, з усією самовіддачею навчаючи інших, він увесь час вчиться сам. За відносно короткий час (2-3 роки) завідувач зумів “зрушити з місця” проблему омолодження кадрів (ні на краплю не скривдивши «старих»), впровадив програму розгортання на кафедрі технічних і програмних засобів у сфері новітніх інформаційних технологій.

Навчальний процес організовано таким чином, що випускники, крім фахового диплома, мають змогу отримати кілька сертифікатів від провідних світових виробників у галузях високих інформаційних технологій. Нині на кафедрі АУТС успішно діють локальні академії CISCO й JAVA у складі навчально-наукового центру інформаційних і мережних технологій, а також центр D-Link. Студенти виявляють активну зацікавленість в отриманні новітніх знань з наступною сертифікацією за такими напрямами: інтернет-провайдинг; телекомунікації й освітні технології; загальна організація й адміністрування операційної системи LINUX; комп’ютеризовані системи керування в
промисловості – промислові контролери, SCADA-системи, промислові мережі; розробка програмного забезпечення мовою JAVA й інші. Ключова ідея такої підготовки – без розумного поєднання практичної й наукової праці неможливо підготувати сучасного фахівця, готового до подальшої співпраці з робото­давцем.

В.Шекспір, якого ми згадували на початку, називав, загалом, сім періодів життя людини. Порівнюючи їх із хронікою кафедри, ми назвали три основних. Далі у класика йдуть сумні міркування про старість і відхід людини зі сцени життя. Тут, звичайно, наші асоціації щодо рідної кафедри рішуче розходяться. Ми глибоко впевнені, що творча зрілість нашого дружного колективу, яка спостерігається нині, збережеться на довгі роки, і наші молоді колеги зустрінуть наступні ювілеї кафедри в її подальшому розквіті.


Рекомендую також наступні твори:

  • Нет подходящих публикаций