Кафедра конструювання та виробництва електронно-обчислювальної апаратури

Розміщено Універсальні в 18 октября 2010

Кафедру конструювання та виробництва електронно-обчислювальної апаратури (КтаВЕОА) створено в 1985 році. Її науково-педагогічний колектив було сформовано переважно із співробітників кафедр мікроелектроніки та систем автоматизованого проектування. Тоді на кафедр і працювало лише 5 викладачів, які проводили заняття зі студентами у двох лабораторіях загальною площею 84 кв. м .

Першим керівником кафедри став випускник КПІ, відомий вчений, д.т.н., проф. Калніболотський Ю.М, який очолював кафедру протягом 32 років.

З березня 2007 року завідувачем кафедрою КтаВЕОА став д.т.н., доц., ст. наук. співр. Лисенко О.М. В травні 2007 року назву кафедри було відкореговано на кафедру конструювання електронно-обчислювальної апаратури (КЕОА). На сьогодні (2009 рік) колектив кафедри складає 23 науково-педагогічних працівника, серед них 3 доктори і 10 кандидатів наук, досвідчені розробники та виробничники, а також випускники Національних університетів «КПІ» та КДУ. Наразі на кафедрі навчається близько 200 студентів – майбутніх бакалаврів, магістрів та спеціалістів, а також здійснюється підготовка понад десятка аспірантів та пошукачів, з якими кафедра пов’язує своє майбутнє.


Рекомендую також наступні твори:

  • Нет подходящих публикаций