Кафедра фізико-хімічних основ технології металів

Розміщено Універсальні в 18 октября 2010

Кафедра забезпечує учбовий процес для студентів всіх спеціальностей ІФФ що спеціалізуються на ливарному виробництві чорних і кольорових металів, металознавству і термічній обробці, порошковій металургії, композиційним матеріалам, фізиці металів, фізичному матеріалознавству відповідно до учбових планів підготовки бакалаврів металургії та матеріалознавства.
Кафедра ФХОТМ - єдина кафедра в НТУУ „КПІ”, яка проводить навчальну (ознайомлювальну) практику для студентів спеціальностей „Ливарне виробництво чорних та кольорових металів” та „Спеціальна металургія” з відрядженням на металургійні підприємства України: „Запоріжсталь”, „Дніпроспецсталь”, „Металургійний комбінат ім. Ілліча”, „Криворіжсталь”, „Азовсталь”, „Запоріжський завод феросплавів”, „Запоріжкокс”, „Запоріжський титаномагнієвий комбінат”, „Запоріжський алюмінієвий завод” та інші.
Сьогодні на кафедрі працює 12 штатних викладачів (2 професора, 6 доцентів, 2 старших викладача, 2 асистента) і 7 сумісників (3 професора, 2 доцента, 2 асистенти).


Рекомендую також наступні твори:

  • Нет подходящих публикаций