Факультет додипломної освіти

Розміщено Універсальні в 17 октября 2010

Факультет додипломної освіти Університету економіки та права «КРОК» було створено у січні 2001 року на базі Департаменту з підготовки абітурієнтів. Засновником факультету є Наталія Василівна Наконечна, проректор з корпоративного управління Університету «КРОК».

Головною метою його діяльності є пошук та підтримка обдарованої учнівської молоді, здійснення навчально-методичної діяльності в системі додипломної підготовки, втілення освітніх програм, які відповідають запитам українського суспільства, інтересам особистості й держави. Тобто, факультет є своєрідним містком, котрий з’єднує школу та Університет і допомагає школяру природно та легко адаптуватись до бурхливого студентського життя.

На факультеті викладають кращі фахівці Університету «КРОК». Враховуючи специфіку вікових особливостей слухачів, навчальний процес поєднує традиційні форми та методи навчання з новими освітніми технологіями. На факультеті постійно проводяться економічні ігри, круглі столи, психологічні тренінги тощо.

Як показує досвід такий підхід дає ефективний результат, котрий спостерігається протягом всього подальшого навчання в Університеті.

Факультет додипломної освіти Університету економіки та права «КРОК» - це перший крок вашої дитини до якісної освіти, цікавої роботи та повноцінного життя.


Рекомендую також наступні твори:

  • Нет подходящих публикаций