Оblosvita.kiev.ua » Статьи » Articles » Повірка лічильників води в Києві від професіоналів служби повірки

Повірка лічильників води в Києві від професіоналів служби повірки

by: mediagroup
Просмотров: 406
Кол-во слов: 2607
Дата: 09.03.16 Time: 14:04.

Повірку лічильників холодної та гарячої води необхідно виконувати з певною періодичністю, яка залежить від моделі приладу. Служба повірки у Києві здійснює повірку обладнання всіх типів на місці або у спеціальній лабораторії.

Для чого потрібна періодична повірка

Згідно із діючим законодавством, обладнання для фіксації споживання холодної та гарячої води мають перевірятись на предмет працездатності кожні 4 роки. Дана вимога стосується лічильників у квартирах, будинках та колодязях. Повірка потрібна для безперебійного функціонування приладів, а своєчасне виявлення поломок дає змогу оперативно їх виправити, забезпечити правильне відображення показників.

Як здійснюється повірка: на місці у замовника та вивіз у лабораторії

Спеціалісти Служби у Києві виконують повірку вдома у замовника – це зручно та недорого. Повірка здійснюється на місці експлуатації без демонтажу та зривання пломби. Спеціалісти служби приїжджають на місце з необхідним обладнанням, компанія має ліцензію на надання таких послуг.

Повірка лічильників води в м. Київ виконується за допомогою запатентованої установки АС-П без демонтажу наступним чином:

  • майстер підключає прилад до крану, а на лічильнику фіксує камеру
  • установка має блок пам'яті, де зберігаються зашифровані результати
  • підписується акт виконаних робіт, громадянину надається квитанція, яку необхідно сплатити на протязі 2-3 днів
  • закодовані дані направляються у метрологічний відділ для розшифрування, встановлення придатності приладу для подальшого використання
  • передача громадянину свідоцтва про повірку (або довідки про непридатність) на протязі 7-9 днів після оплати

Результати повірки викладаються і в електронному вигляді на сайті служби. В разі непридатності приладу для використання його необхідно замінити на новий.

У випадку неможливості повірки на місці слід демонтувати лічильники та направити їх до лабораторії для виконання повірки за допомогою спеціального обладнання. Дана процедура здійснюється, якщо немає централізованого водопостачання, сантехніка відсутня або непридатна для використання, порушена пломба або тиск нестабільний.

Чому рекомендовано обрати повірку на місці

Замовникам варто обрати у більшості випадків повірку лічильника на місці, оскільки це не потребує значних витрат часу та фінансів, а процедура виконується швидко та без зусиль. Громадянам потрібно лише замовити візит майстра, який прийде у зручний час з обладнанням та виконає всі етапи повірки.

Демонтаж та вивіз приладу у лабораторію слід обирати, тільки якщо повірка на місці неможлива. Така процедура потребує значних затрат часу на поїздки у лабораторію та оформлення документів.

Як замовити консультацію та послуги на сайті служби

У спеціалістів Служби повірки громадяни можуть отримати професійні послуги та грамотно оформлені документи. Для замовлення послуги слід зв'язатись з менеджерами по телефону або заповнити форму заявки на сайті. Менеджер передзвонить для уточнення деталей, узгодить зручний день та час візиту спеціаліста для повірки лічильників.

Об авторе:

mediagroup


Рейтинг: Еще нет оценки