Оblosvita.kiev.ua » Статьи » Articles » Донецький державний університет управління продовжує розвивати навчальну і соціальну інфраструктуру в Маріуполі

Донецький державний університет управління продовжує розвивати навчальну і соціальну інфраструктуру в Маріуполі

by: yellow
Просмотров: 32
Кол-во слов: 47
Дата: 09.10.20 Time: 20:24.

Випускники шкіл Маріуполя можуть отримувати якісну вищу освіту в стінах Донецького державного університету управління, який продовжує розширювати свою присутність в сфері освітніх послуг міста. На сьогоднішній день вже виконано перший етап проекту ремонту та реконструкції навчальних корпусів університету та ведеться активна робота над розвитком соціальної інфраструктури в студентському містечку.

Підготовка кваліфікованих кадрів

Вступ у Донецький державний університет управління цікавий всім, хто хоче освоїти професії економічного і управлінського профілю та стати затребуваними на ринку праці. Досвідчений викладацький склад університету забезпечує якісне навчання студентів за трьома напрямками: менеджмент, економіка, право та громадське управління. Вищий навчальний заклад має у своєму розпорядженні не тільки кваліфікований педагогічним\й склад, але і найсучаснішу технологічну базу для надання послуг в сфері висшої освіти. Зокрема, в структурі університету є кілька сучасних навчальних корпусів з зручними і просторими аудиторіями для лекцій і семінарів. Навчальні аудиторії оснащені всіма необхідними технічними засобами для забезпечення комфортного та ефективного процесу навчання обраною спеціальністю. В рамках ДонДУУ також відбудовується необхідна соціальна інфраструктура: студентський клуб, бібліотека, кілька сучасних спортивних залів та інші об'єкти.

Навчання затребуваним професіям

В умовах мінливої економічної ситуацiї випускникам шкіл важливо зробити ставку на правильну професію і спеціальність. Перевагу краще віддавати тим професіям, які не мають терміну придатності, тобто будуть затребувані завжди. Перш за все, це різні спеціальності економічного профілю, попит на які залишається стабільно високим вже протягом більше десяти років. Економіка лежить в основі функціонування будь-якого бізнесу, а також необхідна тим, хто збирається відкрити свою справу або стати державним службовцям відповідного профілю. Не менш затребувані на сучасному ринку праці та кваліфіковані управлінські кадри, здатні ефективно організувати будь-який робочий процес і приймати вірні стратегічно рішення. Отримати якісну сучасну освіту економічного, правового та управлінського профілю на кращих умовах пропонує ДонДУУ, ознайомитися з правилами вступу до якого можна на офіційному сайті dsum.edu.ua.

Об авторе:

yellow


Рейтинг: Еще нет оценки

2021-01-18 16:56:14 (MSK) /partners/articles/donetskiy-derzhavniy-universitet-upravlenia-prodolzhaet-socialnu-infrastrukturu-v-mariupole.html 2 Warning Unknown: open(/home/tvori/data/mod-tmp/sess_9oan61r54fmtfvgtdpr0mb1eq4, O_RDWR) failed: No space left on device (28) Unknown 0 2021-01-18 16:56:14 (MSK) /partners/articles/donetskiy-derzhavniy-universitet-upravlenia-prodolzhaet-socialnu-infrastrukturu-v-mariupole.html 2 Warning Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/home/tvori/data/mod-tmp) Unknown 0