Війна й мир характеристика образа Тушина

Розміщено ЗНО по біології в 18 сентября 2013

ВІЙНА Й МИР (Роман, 1863-1867; отд. изд. 1867-1869) Тушин- штабс-капітан, герой Шенграбенского бою, “маленький, брудний, худий артилерійський офіцер з більшими, розумними й добрими очами. У цій людині було щось “невоєнне, трохи комічне, але надзвичайно привабливе”.

Т. боїться при зустрічах з начальством, і завжди перебуває якась його провина. Напередодні бою він говорить про страх перед смертю й невідомістю того, що очікує після її. У бої Т. зовсім змінюється, представляючи себе героєм фантастичної картини, богатирем, що шпурляє у ворога ядрами, а ворожі пушки представляються йому такими ж попихивающими курильними трубочками, як його соб-ственная. Батарея Т. забута в ході бою, залишена без прикриття. Під час бою в Т. немає почуття страху й думок про смерть і поранення.

Йому стає усе веселіше й веселіше, солдати слухають його, як діти, він же робить усе, що може, і завдяки своїй кмітливості підпалює село Шенграбен. Із чергової неприємності (залишені на поле бою пушки) героя виручає Андрій Болконский, що повідомляє Багратіонові про те, що саме цій людині загін багато в чому зобов’язаний своїм успіхом


Рекомендую також наступні твори:

  • Нет подходящих публикаций