Сид характеристика образа Химени

Розміщено ЗНО по біології в 8 июня 2013

Химена - дочка графа Гормаса, жагуче закохана в Родри-Го. Горда спадкоємиця славного роду, вона виявляє вроджену шляхетність душі в сполученні зі стійкістю характеру й силою почуттів. Сварка графа Гормаса з батьком Родриго - тяжке випробування, що випало на частку X. Вона заздалегідь схвалює вчинок Родриго, тому що хоче бачити в ньому рівного собі по глибині страсті й по готовності перевершити й перемогти це почуття: ” Благо-Породженому - не змити образи кревної? ” Любити невартого - ганьба й безчестя; велич вимагає величі. Смерть батька валить X. у розпач, але не засліплює її: за кров’ю батька проступає улюблений вигляд того, хто саме вчинив кривавий злочин. Вірна боргу, вона падає до ніг короля, вимагаючи відплати Відтепер стихійність кревної помсти, що керувала клинками самовільних батьків, не задовольняє над нею.

належної на силу держави й монархового заступництва. Наполягаючи на страті улюбленого, X. продовжує боготворити його. Томимий тими ж борошнами, Родриго залишає своє вкриття, і треба кульмінаційна сцена палких взаємних пояснень. Коливання й розгубленість X. оправданни. Любов і жорстокі закони миру батьків ведуть у ній жагучий діалог.

Вона любить і в любові відкриває себе, свою внутрішню волю, що ледь намітилася. До неї приходить усвідомлення людської цінності дорогого їй істоти. Але це тільки слабкий і поки немічна втеча на могутнім древі звичаїв предків


Рекомендую також наступні твори:

  • Нет подходящих публикаций