Доктор Живаго характеристика образа Комаровского Віктора Іполитовича

Розміщено ЗНО по біології в 19 июня 2012

Комаровский Віктор Іполитович- богатий адвокат; персонаж втілює “демонічне” початок (порівн. прізвище актора, приятеля К. - Сатаниди). К. винний у руйнуванні й загибелі батька Живаго. ДО. - коханець удови Гишар, потім - її дочки Лари.

Після скандалу на ялинці у Свентицких К. поселяє Ларуна квартиру до своїй, знайомій і вирішує не зустрічатися з нею, побоюючись нових скандалів, які можуть його скомпрометувати. К. бере участь у вечірці напередодні від’їзду Лари й Ори Антипових у Юрятин. Через 10 років, зустрівшись у Юрятине, Лара розповідає Живаго про К., і з’ясовується, що в долях їх обох він виявився “злим генієм”. Пізніше К. сам з’являється в Юрятине - проїздом на Далекий Схід.

Він переконує Лару й Живаго, що їхнього життя в небезпеці, і пропонує взяти їх із собою; потім приїжджає у Варикино, розповідає Живаго про те, що чоловік Лари нібито страчений, і пропонує, щоб Живаго обдурив Лару, удавано погодившись на від’їзд із К. Домігшись цього, К. їде разом з Ларой і Катенькой. Дочка Лари і Юрія Живаго, що народилася на Далекому Сході, розповідає, що “Комарів” (так вона називає К. ) був “російським міністром у Беломонголии” і при настанні червоних виїхав, увезя із собою дружину “Раїсу” (тобто Ларису).


Рекомендую також наступні твори:

  • Нет подходящих публикаций