Переваги та недосконалості кінофільму «Ромео і Джульєтта»

Розміщено Шкільні твори в 6 марта 2011

Режисер фільму - Франко Зеферелі. Юні герої належать до двох ворогуючих родів: Джульєтта - до роду Капулетті, Ромео - до роду Монтеккі. На балу Ромео знайомиться з Джульєттою й відразу в неї закохується. Тібальд, брат Джульєтти, вбиває Меркуціо, брата Ромео. Ромео мстить Тібальд за вбивство брата, борючись з ним і вбиваючи його. Князь розпоряджається відправити Ромео в посилання …

Мені сподобалася і трагедія, і її екранізація: у кожної є свої переваги і свої недоліки. На відміну від книги, фільм дивитися простіше: не треба уявляти собі почуття, переживання героїв, їхній вигляд, сцену, на якій відбувається дія: у фільмі це все вже є. Наприклад, сутичку Ромео з Тібальд дуже важко описати, а у фільмі вона відмінно зображена з усіма емоціями героїв, супроводжена музикою. Але у фільмі деякі моменти упущені, скорочені, деякі додані, перероблені. До того ж наш синхронний текст ще більш спотворив першоджерело. Інших фільмів по цій книзі я не дивився, але думаю, що можна було б зняти фільм краще, зробивши його ближче до тексту.

Режисер дуже добре зобразив багато епізодів у фільмі: зйомки усередині замку Капулетті, біг Ромео по лісу до Джульєтти, битви Меркуціо і Ромео з Тібальд. Камера в потрібних місцях розташовувалася близько до об’єкта, а в потрібних - далеко. Епізоди супроводжувалися музикою, відповідній атмосфері епізоду. Залежно від настрою героїв змінювалося освітлення.

Але все-таки, щоб добре розуміти те, що відбувається у фільмі, потрібно спочатку прочитати книгу, щоб спотворення тексту не заважало.


Рекомендую також наступні твори:

  • Нет подходящих публикаций