Що розповіла маленька розбійниця (за казкою «Снігова Королева»)

Розміщено Шкільні твори в 28 февраля 2011

З раннього дитинства мені подобалися жорстокі забави. Мені неважко було полоскотати ножем північного оленя. У мене жила ціла сотня голубів. Здавалося, це свідчило про мою любові до птахів, але це було не так. Якось я схопила одного голуба і так труснула, що він забив крильцями. Після цього я дуже довго сміялася. Я вважала таку поведінку нормальним. Адже я жила в оточенні придорожніх розбійників. Ватажком цих розбійників була моя рідна мати. Я думаю, що вона мене по-своєму любила. Вона давала поблажку моїм диким витівкам.

Коли до рук розбійників потрапила моя ровесниця, дівчинка Герда, я побажала, щоб вона жила зі мною, мати також мені не відмовила. Герда виховувалася зовсім не так, як я. Саме спілкуючись з Гердою, я дізналася, що Таоке любов, Доброта, безкорисливість, жалість. Якщо північний олень мене боявся, то Герду він щиро полюбив. Скажу правду, я почала заздрити Герді. Чому голуби і олень люблять її, а не мене? Хоча, з іншого боку, чому заздрити? Герда втратила свого друга Кая, якого полонила Снігова Королева. Герда сумувала. А що доброго в тому, що людина сумує? Хіба цьому заздрять? Але я заздрила.

До зустрічі з Гердою я не знала, що таке любов і дружба, А ця дівчинка знала. Вона вирушила в небезпечні мандри, щоб врятувати цього хлопчиська. А я б так, напевно, не змогла. А може, це не заздрість? Під впливом Герди я сама почала відчувати співчуття і жалість. Я вирішила допомогти Герді. Але розлучатися з нею мені було важко, так як я звикла до неї. Я віддала їй оленя, щось з одягу, їжі. Герда продовжила мандри, а я залишилася на самоті. Втім, поруч зі мною були мої голуби, мати-розбійниця. Кожен день я бачила особи розбійників, але дивилася на них іншими очима. Може, це були очі Герди.

Я почала розуміти, Що на чужому нещасті свого не побудуєш, що не можна жити за чужий рахунок, що жорстокість нікого не втішає. Я вирішила почати нове життя. Потай від розбійників я сама відправилася мандрувати, щоб у міру своїх сил допомагати тим, хто буде мати потребу в моїй підтримці. Може, колись моя допомога знадобиться і моєї матері - я не відмовлю їй. Зараз я відчуваю себе іншою людиною. Може, і мені пощастить, як Герді, і я зустріну на своєму життєвому шляху справжнього друга.

 

 


Рекомендую також наступні твори:

  • Нет подходящих публикаций